wtorek, 8 marca 2016

AVON Maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinkami mineralnymi

Witajcie.  Wczoraj było coś do włosów,  a dzisiaj przychodzę do was z maseczką do twarzy,  która ma głęboko oczyszczać nasze pory i zawierać glinki mineralne.  Czy ta maseczka jest u mnie hitem czy kitem?Maseczka jest zamknięta w ciemno szarej tubce z miękkiego plastiku z zamknięciem typu klik.  Konsystencja tej maski jest bardzo gęsta w kolorze bardzo ciemnej szarości.  Wygląda jak gęste błoto.  Zapach ma lekko alkoholowy, ale kiedy maseczka jest na twarzy zapach znika. 


Na twarz nakładamy cienką warstwę maseczki i pozostawiamy na około 10-15 minut aż wyschnie w całości.  Maseczka robi się jasno szara i na twarzy jest efekt jak popękanej ziemi w czasie suszy.  W miejscach gdzie maseczka wyciąga zanieczyszczenia to robią się czarne kropki. Gdy maseczka jest w całości wyschnięta to zmywamy ciepłą wodą.


Szczerze mówiąc dla mnie to hit. To już moje drugie opakowanie. Bardzo lubię tą maseczkę za to, że po każdym użyciu moja skóra jest dosłownie dogłębnie oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń. Ostatnio zauważyłam, że przy regularnym używaniu tej maseczki moje pory są zwężone, skóra napięta i elastyczna, a przede wszystkim na co dzień mój makijaż jest bardziej trwały i  cera wygląda na zdrową oraz pełną witamin. Nie lubię maseczek, które trudno schodzą, a ta na szczęście zmywa się błyskawicznie. 

 Uważam, że maseczka jest godna polecenia każdej kobiecie. Moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej i problematycznej. 

2 komentarze:

  1. Miałam ją i byłam zadowolona ale drugie opakowanie zaczęło mnie uczulać

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam plastry na nos w żelu ale nie są zbyt specjalne.

    OdpowiedzUsuń