wtorek, 23 lutego 2016

We love it

Hej :)  Przychodzę do Was dzisiaj z lutowym ShinyBoxem,  które powstało przy współpracy z answear.com.  Szczerze mówiąc to jak na razie moje ostatnie pudełko zwłaszcza,  że ostatnie nie były totalnie dla mnie i sporo rzeczy pooddawałam.  Jak jest z tym pudełkiem?? Odpowiedź w dalszej części postu. 
W pudełku znajdujemy 5 produktów pełnowymiarowych i 3 saszetki oraz 2 próbki. 
Jako pierwsze w moje ręce wpadł Puder fiksujący fit & matt z firmy Affect.  Cena za 10g to 70zł. Puder jest wykonany z skrobi ryżowej i ma przepiękny słodki zapach i rzeczywiście matuje.  Na pewno szybko zacznę go testować.  Produkt u mnie na plus. 
Kolejny produkt to szampon do włosów marki Perfect. Me. Ja w swoim pudełku znalazłam wersje Kreatin co jest jak najbardziej na plus przy moich włosach.  Cena to 8,99zł za 250ml więc raczej nie jest to wygórowana kwota.  Kolejny kosmetyk na plus. 
Trzeci produkt to Nawilżający krem do rąk Dave DermoSpa.  Za 75ml płacimy 13.99zł. Moje dłonie ostatnio przez szpitalne powietrze i środki dezynfekujące uległy mocnemu przesuszeniu więc na pewno go przetestuje.  Kosmetyk na plus.
Czwarty produkt jest dla mnie jak zbawienie po szpitalnych przeżyciach.  Jest to Witaminowy balsam do ust Strawberry Sorbet z Delia.  Już jest na moich ustach i co chwilę łapie się na tym,  że balsam pachnie obłędnie.  Akurat skończyła mi się wczoraj pomadka z Sylveco więc teraz ta będzie ze mną chodzić.   Znowu jestem zadowolona,  że ten kosmetyk znalazł się w moim boxie. Cena to 16,00zł za sztukę i powiem, że cena jest wysoka. 
Ostatni pełnowymiarowy kosmetyk w pudełku to płatki pod oczy Prestige Solutions.  Szczerze mówiąc dopiero co zaczynam swoją przygodę z tego typu kosmetykiem i ostatnio testowałam z wyciągiem z dyni innej firmy więc na pewno wypróbuje i te płatki. Cena to 6,99zl za 1 parę.  Znowu plusik.

W pudełku również znalazłam 3 saszetki różnych maseczek do włosów marki Perfect. Me gdzie każda kosztuje 1.49zł za 20ml. Cieszę się,  że są różne bo mogę znaleźć coś dla siebie.  Plus.

Jako gratis dostałam próbkę szamponu i odżywki do włosów z Białego Jelenia z serii nawilżające kozie mleko.

Jak widać pudełko mnie bardzo zaskoczyło i bardzo przypadło mi do gustu.  Jest to moje 11 pudełko w życiu i może nie ostatnie :)  zobaczymy.  Ja jest bardzo zadowolona i szkoda,  że jest już wyprzedane bo skusiłabym się na jeszcze jedno. 


Buziaki :)

2 komentarze: